efotoMaç

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.5 MB
  • Version 3.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik
IOS mobil cihazınız sizlere efotoMaç mobil uygulaması ile spor ile ilgili en güncel bilgileri sunuyor. Uygulamamızı ücret ödemeden indirebilirsiniz.

IOS mobil cihazınızın spor zevkinizi ikiye katlamak için efotoMaç mobil uygulamasına ev sahipliği yapıyor. Uygulamamızı IOS mobil cihazınıza ücret karşılığı olmadan indirmeniz mümkündür. En güncel spor haberlerine, maç özetlerine ve maç programlarına efotoMaç mobil uygulaması üzerinden nerede olursanız olun anında takip edebilirsiniz. Uygulamamız bu konularda sizlere kaliteli içerikler sunmayı kendisine amaç edinmiştir. 

Turkuaz medyanın geliştirmiş olduğu efotoMaç mobil uygulaması ile gündem belirleyen çok özel haberlere, takımınızla ilgili son bilgilerine, maç yorumlarına, köşe yazarlarına her yerde rahatça okuyabilirsiniz. Mobil cihazınız sizlere spor zevkiniz konusunda da sonsuz destek sağlıyor ve yardımcı uygulama olan efotoMaç uygulamasını sizlere sunuyor. Spor konuları hakkında bilgilenmek için illa gazete almanıza ya da internette araştırma yapmanıza gerek yoktur. efotoMaç mobil uygulaması ile bu eksikliğinizi anında tamamlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden mobil cihazınız ile nerede olursanız olun anında spor konusundaki bilgilerinizi her gün yenileyebilir ve var olan bilgilerinizi en güncel hali ile destekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Mobil cihazınıza indireceğiniz efotoMaç uygulaması sizlere kolay erişim sağlayarak bu konuda yadım edecektir. 

Daha Fazla Göster
efotoMaç indir